Ще 12 українських дітей врятували з окупації
Минулого тижня команді Save Ukraine та Bring Kids Back UA вдалося допомогти виїхати з окупації ще 12 українським дітям з їхніми родинами.
Серед повернутих — 7-річний Андрій, який на початок повномасштабного вторгнення гостював у бабусі й дідуся на півдні. 24 лютого хлопчик мав їхати додому, до батьків у Київ, але через початок війни це стало неможливим. Сьогодні Андрій нарешті возз’єднався зі своєю сімʼєю.
Також ми врятували й 11-річну Яринку, яка жила зі своєю тіткою. Родина планувала виїхати в Україну. Та сталася трагедія: тітка загинула, а нам довелося швидко рятувати Ярину, щоб її не викрали росіяни. Зараз дівчинка у безпеці й отримає необхідну допомогу та підтримку.
А батька врятованих Гліба та Діани росіяни якось забрали на допит. Одного з військових залишили для нагляду в їхньому будинку. Мама дуже боялася росіянина, але той сказав, що насправді вони хочуть забрати їхню дорогу автівку, але для цього спершу треба було звинуватити її чоловіка у зберіганні зброї, і тому, що він працює на українську розвідку й здає позиції росіян в ЗСУ. Машину таки відібрали, але ще два тижні не могли завести, бо в неї складна електроніка, недоступна для розуміння російських військових.
Кількість повернених українських дітей з росії та ТОТ сягнула вже 466. І це неймовірно важливе досягнення усієї нашої спільної діяльності @saveukraine.official та @bringkidsback_ua.
Висловлюємо щиру подяку @weareallukrainians2022, Ron Wahid, БФ «Хуманіті», які невтомно працюють разом з нами над виконанням цієї важливої місії. Ваша підтримка безцінна у справі повернення наших дітей додому.
Разом ми сильніші. Разом ми зможемо повернути додому кожну українську дитину.
P.S. Імена дітей в цілях безпеки змінено.
