У 5-річної дівчинки відірвало ногу
На фото маленька Марина та її мама Наталя з Херсонської області. У долі секунди їхнє життя розділилося на “до” і “після” через російську ракету. Це фото з минулого, з усмішками на обличчях і щастям в очах. Сьогодні їхня історія — це невимовний біль. 5-річна Марина втратила ногу під час обстрілу. Її мати Наталя отримала численні переломи та поранення ніг. Будинок сім’ї знаходився в окупованому місті Херсонської області, де тривають активні бойові дії. Сьогодні від будинку та міста нічого не залишилося.
Коли трапилася біда, дідусь з дочкою та онукою були змушені прориватися через рашистські блокпости, щоб дістатися до лікарні в іншому місті, оскільки поруч нічого не працювало. Незважаючи на те, що росіяни відкрили вогонь по них і обстріляли машину, родині вдалося дістатися до Кривого Рогу завдяки українським солдатам. Там, у лікарні №8, дівчаткам надали всю необхідну допомогу. Нещодавно наша команда перевезла їх до лікарні Охматдит у Києві. Тут лікарі продовжують робити все можливе для їхнього одужання, а ми організовуємо реабілітацію за кордоном для Марини та Наталі.
На дівчаток чекає багато випробувань — одне з них навчитися жити іншим життям, життям, яке не буде схожим на те, що було раніше. Ми твердо віримо, що настане час, коли вони зможуть зробити ще одне щасливе фото, подібне до цього, з усмішками та безтурботним щастям в очах.
