Ще 6 дітей врятували з російської окупації
6 дітей з Херсонської, Запорізької, Донецької областей та АР Крим вдалося повернути в Україну, завдяки злагодженій командній роботі Save Ukraine та Bring Kids Back UA.
Серед цих дітей 17-річний Мирослав з Приазовʼя, який боявся, що окупанти змусять його піти в армією рф, як це вже робили з іншими неповнолітніми хлопцями. Хлопець розповів, як росіяни водили місцевих дітей з його школи до старих пам’ятників воїнам Другої світової війни. Там вчителі-колаборанти говорили, що радянська армія захищала народ від нацистів, і саме так зараз росіяни захищають і їх. Юнак намагався не ходити в російську школу. А щоб його не запитали, чому він не на заняттях, під час уроків просто не виходив з дому.
Виїзд Мирослава з окупації був нелегким. На кордоні співробітники фсб тиснули на нього та на людей, які його супроводжували погрожуючи відправити назад. Вони звинувачували хлопця в шпигунстві та наголошували на тому, що в Україні “хаос”, а в них – “спокій”. Але, попри всі ці труднощі, хлопець зміг приїхати в Україну.
Історія Мирослава підтверджує головну причину, чому Україна продовжує докладати зусиль для порятунку дітей з тимчасової окупації. Щоб агресор не дістався до цих дітей і не перетворив їх на військові машини, які воюють проти власного народу.
Завдяки зусиллям Save Ukraine та Bring Kids Back UA вдалося повернути вже 487 дітей! Ми висловлюємо подяку нашим партнерам WeAreAllUkrainians, Ron Wahid, БФ «Хуманіті» та всім, хто підтримує наші зусилля 🙏.
P.S. Імена дітей змінено з міркувань безпеки.
