Посольство Норвегії відвідало центр Save Ukraine
5 березня наш центр «Надії та відновлення» відвідували особливі гості – делегація Посольства Норвегії в Україні. Посолка Хелене Санд Андресен, старші радники Міністерства закордонних справ Норвегії Марі Скоаре і Сігвальд Хауге, секретарка Посольства Іна Сівертсен та команда Save Ukraine на чолі з Миколою Кулебою обговорили важливі питання допомоги українським дітям та родинам, які постраждали від війни.
Гості поспілкувалися з мешканцями центру – дітьми, яких нам вдалося повернути з окупації, та їхніми сім’ями, які знайшли тут безпечний прихисток. Окрему увагу делегація приділила тому, як Save Ukraine дбає про права людей з інвалідністю, забезпечуючи кожному комфортне та захищене середовище.
«Було дуже приємно побачити всю вашу роботу і, понад усе, отримати подарунки. Але цей подарунок, прапор України, виготовлений дітьми, для нас дуже-дуже цінний. Він займе почесне місце в Посольстві. Дякуємо вам за те, що надихаєте нас своєю роботою. Дякуємо за те, що ви робите для України. Ми зробимо все можливе, щоб знайти спосіб підтримати вашу працю», – поділилася пані Посолка.
Цей візит став початком подальшої співпраці. Посольство Норвегії та Save Ukraine домовилися спільно працювати над проєктами, які допоможуть постраждалим родинам.
Ми вдячні Посольству Норвегії за підтримку і віримо, що разом зможемо зробити ще більше для тих, хто потребує нашої допомоги.
